FOTOGRAFIA

J MAKEUP STUDIO w swojej ofercie również proponuje sesje indywidualne, sesje ciążowe, portfolia dla modelek oraz sesje w makijażu awangardowym. Każda z nich może obywać się zarówno w studio jak i może zostać zorganizowana w plenerze.

SESJE INDYWIDUALNE KOBIET

To szczególne sesje, gdzie przed obiektyw zapraszamy kobiety chcące uwiecznić swoje zewnętrzne jak i wewnętrzne piękno. W studio zadbamy o perfekcyjny makijaż w dwóch odsłonach oraz fryzurę. Sesja w dwóch stylizacjach, dodatkowo z możliwością rozszerzenia o portret.

SESJE CIĄŻOWE

W wyjątkowym momencie życia kobiety jakim jest ciąża, J MAKEUP STUDIO proponuje dla przyszłych mam nie tuzinkowe sesje ciążowe inne niż wszystkie. Pracujemy w gronie kobiet, które zadbają o detale takie jak makijaż oraz fryzura.

PORTFOLIA DLA MODELEK

W studio proponujemy sesje dla modelek które kompletują swoje portfolio w jednej wybranej stylizacji oraz makijażu z możliwością rozszerzenia ich ilości.

SESJE PORTRETY W MAKIJAŻU AWANGARDOWYM

Czyli to co Małgorzata oraz Justyna kochają najbardziej. Nasza niezliczona ilość pomysłów oraz inspiracji pozwala na puszczenie wodzy fantazji i przeobrażenie Twarzy naszych klientek w pełne wyrazu malownicze portrety.

USŁUGA CENA
Sesja indywidualna – 5 zdjęć w 2 stylizacjach (cena nie zawiera makijażu) 700 zł
Sesja ciążowa – 10 zdjęć 500 zł
Portfolia dla modelek od 400 zł
Sesja „portrety w makijażu awangardowym” – 3 zdjęcia 400 zł
Dowolna z powyższych sesji w wersji plenerowej do uzgodnienia
Galeria