MAŁGORZATA DŻEJ JAKUBOWSKA

Małgorzata Jakubowska to założycielka alternatywnego Studia w którym tworzy się piękno 🙂 J MAKEUP STUDIO to niepowtarzalne miejsce, które znajduje się w ścisłym centrum Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 125. Misja? to wydobycie z każdej kobiety tego, co jest w niej najlepsze! Piękniejszy wygląd to lepsze samopoczucie, większa pewność siebie i dodatkowy zastrzyk energii. To studio to nie tylko salon piękności, ale to miejsce, w którym spełniają się marzenia. Największą pasją Dżej -bo tak wołają znajomi i przyjaciele na Małgorzatę Jakubowską jest makijaż, a szczególnie upiększanie oprawy oczu. Klientki, które nas odwiedzają szybko stają się naszymi stałymi klientkami a nawet koleżankami, z którymi spędzamy czas przy kawie i rozmowach. Atmosfera w studiu nie należy do przeciętnych. Alternatwno – artystyczny klimat ładuje  dobrą energią i odstresowuje. W tym miejscu każdy czuje się pozytywnie i na luzie.

W J Makeup Studio zajmujemy się głównie makijażem permanentnym. Oferujemy również usługi z zakresu zabiegów upiększających, takich jak: stylizacja i lifting rzęs, stylizacja brwi, stylizacja ślubna, makijaż okolicznościowy, stylizacja paznokci. Ponadto w naszym studiu istnieje możliwość wykonania zabiegów medycyny estetycznej: mezoterapia igłowa, lipoliza, botoks, wypełniacze, nici PDO, plasma a dział kosmetyki pielęgnacyjnej znakomicie prowadzi fascynatka -kosmetyczka z zamiłowania i pasji.

Małgorzata Jakubowska jest makijażystką, wizażystką i stylistką oraz linergistką z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w stylizacji awangardowej, makijażu artystycznym i beauty. Pracuje przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, sesjach reklamowych i teledyskach. Przygotowuje charakteryzacje do spektakli, przedstawień teatralnych i gali telewizyjnych. Realizuje także zlecenia dla firm kosmetycznych i osób indywidualnych. Jest laureatką licznych konkursów, mistrzostw i zdobywczynią wielu nagród za osiągnięcia w dziedzinie makijażu i stylizacji. Małgorzata od ponad 10 lat jest wykładowcą oraz szkoleniowcem makijażu permanentnego, makijażu i charakteryzacji. Jest również wielokrotną Mistrzynią makijażu Artystycznego i Fantazyjnego a od kilku lat jurorem w Mistrzostwach. Ciągle jednak podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach.

WYKSZTAŁCENIE:

  • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi – kierunek Projektowanie Ubioru, Biżuterii  i Obuwia
  • Międzynarodowa Szkoła Charakteryzacji Marii Ewy Dziewulskiej w Warszawie
  • Szkoła makijażu i stylizacji „Make-up Artist” w Warszawie
  • Studium Kosmetyczne mgr Iwony Tomas w Łodzi – specjalizacja Makijaż
  • Szkoła Wizażu i Stylizacji „Cztery Pory Roku” w Łodzi
A także liczne kursy, warsztaty i szkolenia w zakresie kosmetyki, makijażu, wizażu i stylizacji oraz makijażu permanentnego.

PORTFOLIO