STYLIZACJA RZĘS

J Makeup Studio oferuje profesjonalną stylizację rzęs różnymi metodami. Przedłużanie polega na przyklejeniu sztucznej rzęsy do naturalnej (np. przy metodzie 1:1 przyklejana zostaje jedna rzęsa syntetyczna do jednej naturalnej, przy metodzie 2D – dwie syntetyczne do jednej naturalnej, itd.) Rzęsy posiadają różne długości, grubości oraz skręty. Klej używany do stylizacji jest bezpieczny dla oczu i nie niszczy naturalnych rzęs, ponieważ nie wnika w ich strukturę. Jedynie zła aplikacja oraz nieprawidłowa pielęgnacja ma wpływ na jakość naturalnych włosków.

Pierwsza aplikacja rzęs zajmuje od 1,5 do 3 godzin, w zależności od wybranej metody. Uzupełnienie rzęs trwa od godziny do dwóch.
Po ok. 2-3 tygodniach proponowane jest uzupełnienie, ponieważ rzęsy naturalnie wypadają a na ich miejsce rosną nowe. Żywotność rzęs wynosi ok. 100 dni, więc co 3 miesiące mamy ich pełny, nowy komplet. Nie należy się zatem niepokoić, jeśli w ciągu dnia wypada nam po 2-3 rzęsy z każdego oka – jest to normalny proces organizmu.

Jeśli nie jesteś pewna jakie rzęsy wybrać Stylistka zaproponuje Ci najbardziej odpowiednią metodę. Dopasuje ją do koloru włosów, do oprawy oczu, do kształtu oka oraz brwi. Dobierze wszystko, tak by nie obciążyć naturalnych rzęs oraz aby efekt był w pełni satysfakcjonujący i spełniał oczekiwania.

JAK POWINNA WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA?

  1. Unikaj nadmiernego pocierania i dotykania rzęs
  2. Unikaj narażania rzęs na działanie pary wodnej, solarium i szybkiej zmiany temperatur
  3. Do demakijażu stosuj płyn micelarny 1-fazowy (tłuste substancje wspomagają odpadanie rzęs)
  4. Zachowaj ostrożność podczas mycia oczu oraz całej twarzy (w tym wycieranie ręcznikiem)
  5. Nie maluj przedłużanych rzęs
  6. Przez 48 godzin po zabiegu nie mocz rzęs, unikaj solarium oraz sauny i basenu
  7. W miarę potrzeby przeczesuj rzęsy specjalną szczoteczką, którą otrzymasz od stylistki
Sprawdź ceny naszych usług

LIFTING RZĘS

Jest to zabieg łączący podkręcenie, uniesienie, przyciemnienie rzęs oraz odżywienie. Lifting daje spektakularny efekt utrzymujący się do 5-6 tygodni. Jest to nieinwazyjny i szybki zabieg (trwa max godzinę)  polecany głównie Paniom, które chcą podkreślić swoje naturalne rzęsy. Lifting jest również świetną alternatywą po zdjęciu sztucznych rzęs! Wiemy, jak ciężko jest się rozstać z pięknym efektem wachlarza na oku, dlatego w przerwach proponujemy coś na otarcie łez. Po zabiegu możemy korzystać z basenu, sauny czy solarium.

Sprawdź ceny naszych usług

STYLIZACJA BRWI

Stylizację brwi polega ona na odpowiednio dobranym kształcie i kolorze (regulacja i henna), modelowaniu brwi pod kątem całej twarzy i odpowiednim wykończeniu. Stylizację wykonujemy henną żelową i proszkową, która daje efekt koloryzacji na około tydzień oraz trwałą henną utrzymującą się nawet do 3 tygodni.

Pamiętajcie – piękne brwi to podkreślenie i uwydatnienie dla oczu!

Sprawdź ceny naszych usług
USŁUGA CENA
Stylizacja rzęs metodą 1:1 150 zł
 – uzupełnienie po 2 tyg 90 zł
 – uzupełnienie po 3 tyg 100 zł
Stylizacja rzęs 2-3D 180 zł
 – uzupełnienie po 2 tyg 120 zł
 – uzupełnienie po 3 tyg 130 zł
Stylizacja rzęs 4-6D 210 zł
 – uzupełnienie po 2 tyg 140 zł
 – uzupełnienie po 3 tyg 150 zł
Stylizacja rzęs „russian” 240 zł
 – uzupełnienie po 2 tyg 150 zł
 – uzupełnienie po 3 tyg 160 zł
Stylizacja rzęs „mega” 300 zł
 – uzupełnienie po 2 tyg 180 zł
 – uzupełnienie po 3 tyg 190 zł
Usunięcie stylizacji rzęs 30 zł
Lifting rzęs 140zł
Stylizacja brwi klasyczna 30 zł
Stylizacja brwi pudrowa
100 zł